slide-fd7ebc8

سخن مدیر عامل

شرکت دوران تجارت نیلگون(صنایع غذایی گلدن)به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های انواع ادویه در ایران فعالیت دارد.شرکت گلدل فعالیت خود را از سال 1384 همگام با بالاترین کیفیت و خدمات آغاز کرد.

ما در شرکت گلدل بر این باور هستیم که انتخاب یک محصول یا خدمت نیازمند حصول اطمینان از رعایت استانداردهای لازم در آن زمینه است.از این رو همواره تلاش کرده ایم با ارائه خدمات در این راه پیشرو بوده و بیش از یک دهه است که بصورت علمی و تخصصی در تحقق بخشیدن به این مهم همت گماشته ایم.

ا

رویــکــرد شــرکــت گلــدل

شرکت دوران تجارت نیلگون (صنایع غذایی گلدن)به پشتوانه بزرگترین موجودی تولید انواع ادویه در ایران بالغ بر صدها هزار متر مربع مجموعه ای از متنوع ترین ادویه ها را در خود جای داده است.

ادویه های مرغوب گلدل در کارخانجات تراز اول ،توسط متخصصین گلدل با نگاهی ظریف انتخاب و پس از گذاراندن آزمایشهای گوناگونی نظیر دوست دار طبیعت بودن،خالص بودن،کیفیت بالا ،بهداشتی بودن و… به مشتریان محترم ارائه میشود.مجموعه گلدل مفتخر است که کلیه محصولات خود را با توجه به نیاز مصرف کنندگان و با رعایت استانداردهای روز جهانی اعم از کیفیت و بیشترین میزان خلوص ارائه می نماید.

اکنون پس از 15 سال فعالیت مستمر و پویا،گلدل به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده انواع ادویه در ایران دارای نام و آوازه ای پر افتخار می باشد.این شرکت در حال حاضر با اشتغال بیش از 80 نفر پرسنل بصورت مستقیم به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید و ارائه ادویه جات مشغول به فعالیت می باشد.در سال 1397 شرکت گلدل با تاسیس واحد نمایندگی و هدف گذاریهای انگیزشی فروش و حضور در جشنواره های متعدد بیش از پیش مرزهای خود را گسترش داد و هم اکنون در تمامی نقاط کشور نماینده فروش فعال دارد.

شرکت گلدل همچنین در سال 98 اقدام به افزایش دامنه محصولات خود به برنج و سایر اقلام مصرفی خانوار نمده است.روند حرکتی گلدل از آغاز بر مبنای یک رویکرد مدیریتی ،تخصصی به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیند های با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تنفکر سیستماتیک ،همخوان و هماهنگ پیگری شده و به مقصد برسد.

هم اکنون با تولید صدها محصول با کیفیت و به پاس تلاش های صادقانه تک تک اعضای خانواده گلدل،دفتر مرکزی این شرکت در یکی از زیباترین مناطق شمال شهر کرج مشغول فعالیت است.شرکت گلدل با چش اندازی وسیع جهت گسترش سبد محصولات خود در حوزه ادویه و مواد غذایی خانوار امید دارد با ارتقاء باور اجتماعی و تغییر الگوی نگرش مردم به ارزش ادویه جات در این راه گام موثری بردارد.