d36d462db827833805497d9ea78a1343
درباره گلدل

شرکت دوران تجارت نیلگون(صنایع غذایی گلدل ) بعنوان یکی از بهترین تولید کننده های انواع ادویه در ایران فعالیت دارد. شرکت گلدل فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ همگام با بالاترین کیفیت خدمات در ایران آغاز کرد.
ما در گلدل بر این باور هستیم که انتخاب یک محصول یا خدمت نیازمند حصول اطمینان از رعایت استانداردهای لازم در آن زمینه است؛ از این رو همواره تلاش کرده ایم با ارائه خدمات بهتر در این راه پیشرو بوده و بیش از یک دهه است که بصورت علمی و تخصصی در تحقق بخشیدن به این مهم همت گماشته ایم. شرکت دوران تجارت نیلگون( صنایع غذایی گلدل ) به پشتوانه بزرگترین موجودی تولید انواع ادویه در ایران بالغ بر صد ها هزاران متر مربع، مجموعه ای از متنوع ترین انواع ادویه ها را در خود جای داده است.
ادویه های مرغوب گلدل در کارخانجات تراز اول، توسط متخصصین گلدل با نگاهی ظریف، انتخاب و پس از گذراندن آزمایشهایی گوناگونی نظیر: دوستدار محیط زیست بودن، خالص بودن، کیفیت بالا، بهداشتی بودن، و … به مشتریان محترم ارائه می شود. مجموعه گلدل مفتخر است که کلیه محصولات خود را با توجه به نیاز مصرف کنندگان و با رعایت استانداردهای روز جهانی اعم از کیفیت و بیشترین میزان خلوص ارائه می نماید.

 
 
 

اکنون پس از ۱5 سال فعالیت مستمر و پویا، گلدل به عنوان يكی از بزرگترین شرکت های تولید کننده انواع ادویه، در ایران دارای نام و آوازه ای پر افتخار می باشد. این شرکت در حال حاضر با اشتغال بیش از ۸۰ نفر پرسنل بصورت مستقیم به عنوان يك شركت خصوصی در زمینه تولید و ارائه ادویه جات مشغول به فعالیت می باشد. در سال ١٣٩٧ گلدل با تأسيس واحد نمايندگی و هدف گذاريهای انگيزشی فروش و حضور در جشنواره های متعدد بيش از پيش مرزهاي خود را گسترش داد و هم اکنون در تمامی نقاط کشور نماينده فروش فعال دارد. شرکت گلدل  همچنین در سال ٩٨ اقدام به افزایش دامنه محصولات خود به برنج و سایر اقلام مصرفی خانوار نمود. روند حرکتی گلدل از آغاز بر مبنای یک رویکرد مدیریتی تخصصی، به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، همخوان و هماهنگ پیگیری شده و به مقصد برسد. هم اكنون با تولید صدها محصول با کیفیت و به پاس تلاش های صادقانه تك تك اعضاي خانواده گلدل، دفتر مركزی اين شركت در يكي از زيباترين مناطق شمال شهر کرج مشغول فعاليت است. شركت گلدل با چشم اندازی وسيع جهت گسترش سبد محصولات خود خود در حوزه ادویه و مواد غذایی خانوار، امید دارد با ارتقاء باور اجتماعی و تغییر الگوی نگرش مردم به ارزش ادویه جات، در این راه گام موثری بردارد.

طراحی سایت ایده پردازش